کلاس های نگاره دارای ویژگی­ های منحصربفردی است که در ادامه به هریک اشاره می­ شود:

بهرمندی از بهترین تیم آموزشی

در سال جاری نگاره، بهترین ترکیب اساتید در کنار کامل ترین تیم مشاوره ای را برای دپارتمان مدیریت در نظر گرفته است. وجود تیم مشاوره ای پشتیبان در کنار بهترین اساتید هرآنچه که برای موفقیت در مسیر کنکور نیاز داوطلبین است، فراهم می­ آورد. رزومه هریک از اساتید و تیم مشاوره­ای در سایت ارائه شده است.

بالاترین میزان تخفیفات

موسسه آموزش عالی نگاره بعنوان نماد گسترش عدالت آموزشی، همواره ارائه بالاترین کیفیت خدمات آموزشی را با مناسب ترین هزینه سرلوحه برنامه­ ریزی خود قرار داده است. در دوره جاری نیز نگاره بالاترین میزان تخفیفات را با مدلی نوین در نظر گرفته است که در فضای آموزش بی ­نظیر است.

بهترین فضای آموزشی

موسسه نگاره تنها موسسه ای است که کلاس های آمادگی کنکور ارشد خود را در برترین دانشگاه کشور و در برترین دانشکده مدیریت کشور یعنی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار می کند. در بسیاری موارد مشاهده می شود که فضای نامناسب کلاس اثربخشی آن را به صورت چشمگیری کاهش می دهد. دیده شده است که کلاس های با ابعاد بسیار محدود و کوچک برای کلاس در نظر گرفته می شود که حتی اگر برترین اساتید هم در چنین کلاسهایی حاضر باشند،به طور قطع تا زمانی که محیط فیزیکی کلاس از لحاظ نور،تهویه هوا و...در شرایط درست و مناسبی نباشد بهره­وری دانشجویان به میزان قابل توجهی کاهش خواهد یافت.

برگزاری کلاس در دانشگاه تهران قطعا بار مالی قابل ملاحظه ای برای موسسه نگاره داشته و خواهد داشت، اما موسسه نگاره معتقد است که باید بهترین خدمات ممکن به دانشجویان ارائه شود حتی اگر سود موسسه کاهش پیدا کند اما راحتی و آسایش دانشجویان برای ما مهمترین موضوع است بدون اینکه هزینه اضافی را از دانشجویان دریافت کنیم کلاس­ها را در  برترین دانشکده مدیریت کشور برگزار همچنین اکثر داوطلبان، دانشکده مدیریت دانشگاه تهران را به عنوان رویا و هدف خود  قرار داده اند، اینکه دانشجویان بتوانند هر هفته رویای خودشان را لمس کنند، تاثیر قابل ملاحظه ای در ایجاد انگیزه و تلاش برای رسیدن به هدفشان خواهد داشت.

 

برنامه تابستان 97 کلاس های کارشناسی ارشد مدیریت 

 

 

 

برای ثبت نام کلیک کنید

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بازدیدها

316509
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
بازدید کل
288
495
1879
4190
12783
23260
316509

پیش بینی امروز
312

16.16%
20.95%
9.41%
0.42%
0.04%
53.02%
آنلاین (15 دقیقه گذشته):7
7 مهمان
صفر کاربر

IP شما:34.207.146.166